Тариф має бути передбачуваним, - Шмигаль про річну вартість газу

В уряді озвучили попередні терміни появи річних тарифів

Під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 2 березня відбулася нарада щодо річного продукту на газ.

У нараді брали участь НКРЕКП і «Нафтогаз України», повідомляє Радіо ТРЕК.

Уже у квітні-червні 2021 року постачальники газу в Україні мають представити річні тарифи на газ для населення. Такі тарифи мають бути економічно обґрунтованими, та водночас ціна буде фіксуватися на весь рік. В такому випадку влітку ціна буде вищою за ринкову, а взимку – нижчою. Робиться це для того, щоб тариф був передбачуваним.

Відкриття ринку газу в Україні стало важливим і потрібним кроком, що внаслідок конкуренції має демонополізувати галузь та дати можливість людям обирати найкращого і найвигіднішого для себе постачальника. Наступним кроком має стати річний продукт на газ, аби люди укладали контракти за фіксованою ціною на цілий рік та могли прогнозувати свої витрати, — зазначив Денис Шмигаль.

Він наголосив, що населення не повинне щомісяця відстежувати, як змінюються ціни на ринку газу. Тому річний продукт, який, за його словами, використовують усі розвинені світові держави, захистить населення від різких коливань цін.

Нагадаємо, в Україні з 1 лютого й аж до кінця опалювального сезону встановлена гранична ціна на газ 6,99 грн за кубометр.

Наступного разу аналогічна нарада відбудеться уже й за участі представників теплокомуненерго.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень