У Рівному діти демонстрували акторські навички (+ ФОТО)

Майже півтори години учні театральної студії «Лялькові сходинки» Рівненського театру ляльок демонстрували свої акторські навички і показали 13 номерів. Проте, за відгуками глядачів, все пройшло на одному диханні.

- Загалом задоволений виступами дітей. І ми чудово впорались без ведучих, хоч у нас і були достойні кандидатури на ці ролі. Проте ми вирішили піти на експеримент і не перевантажувати глядача зайвою інформацією, адже і так було зрозуміло, в якому жанрі працюють діти, і звідки той чи інший уривок. А це були і Пеппі, і Снігова Королева, і Попелюшка. Матеріал знайомий і дорослим, і дітям, - зауважив керівник студії Андрій Окладов.

Діти стали згуртованішими завдяки цьому концерту, адже у кожного були свої завдання, крім основного - виступу. Хтось відповідав за тишу за кулісами, хтось - за те, щоб перед виходом на сцену були увімкнені мікрофони, хтось - за перестановки.

Театральна студія діє на базі театру ляльок близько року. За цей час її вихованці вже виступали на театральній сцені із пластичним номером «Танець лялечки» та виставою «О 8-й на Ковчезі».

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень