«Рівнеазот» зупинив свою роботу

Щонайменше, на чотири місяці

Про це Радіо Трек стало відомо з власних джерел. Таку інформацію підтвердив кореспонденту Радіо Трек і заступник міського голови з економічних питань Сергій Васильчук. З його слів, поки немає інформації щодо того, в якому становищі опиняться близько чотирьох тисяч працівників підприємства. Разом з тим, зупинка «Азоту» – це втрати надходжень до міського бюджету, говорить Сергій Васильчук:

 

 

- Завод зупинили. Що буде далі – поки сказати не можу, нема такої інформації. Якщо рахувати, що підприємство буде стояти 4-5 місяців, то, за дуже приблизними підрахунками, втрати міського бюджету складуть 35-40 мільйонів гривень. В місяць, грубо кажучи, близько 6-7 мільйонів гривень надходить до міського бюджету від цього підприємства.

 

Ми ж зауважимо, що така ситуація з «Рівнеазотом» виникає кілька років поспіль. Підприємство зупиняє свою роботу на літній період.

Разом з тим, голова правління ПАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда у телефонному коментарі з приводу зупинки підприємства кореспонденту Радіо Трек відмовив:

 

 

- Я по телефону с корреспондентами не разговариваю… (кинув слухавку, - ред.)

 

З власних джерел Радіо Трек також стало відомо, що зупинка «Азоту» не пов’язана із зміною ціни на газ, це - політичне питання.

Нагадаємо, на початку цього року держава «пробачила» «Рівнеазоту» мільйонні борги за газ.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень