«Тарас Бульба» у Дубні: менше ROCKy, більше «POPy» та все на рівень вище

Організатори вирішили догодити і дітям, і дорослим, і рокерам

Вже наступного тижня у Дубні «загримить» найбільший фестиваль на Рівненщині – «Тарас Бульба».

Організатори завершують готуватися до фестивалю.

Цьогорічний «Бульба» змінив програму та розширив територію.

Традиційно фестиваль матиме три сцени: головну, альтернативну та літературну. Серед півсотні гуртів цього разу буде не лише важка музики, розповідає директор «Тараса Бульби» Микола Арсенюк:

Фестиваль цього року ми плануємо більш масштабніші події. У нас очікується 54 команди лише на музичних сценах, 65 митців на літературній локації. Ми рок фестиваль, і ми знову підтримуватимемо українську рок музику. Це наша така доля. Будуть і інші жанри: та ж сама Христина Соловій, Kozak System, «Жадан і собаки».

Молоді українські гурти можуть змагатися між собою за право виступати на одній сцені разом із відомими виконавцями. Цього разу таких рок-бендів було близько сотні.

Уже безпосередньо на відбір перед журі фестивалю потраплять 16 з них.

Особливо розшириться літературна сцена. Там з’явиться гутіркова галявина з трьома окремими локаціями, які декоровані соломою – для інтимної лірики, шинами – для патріотичної та піддонами – для урбаністичної лірики. 

Крім того буде дитяча галявина з аніматорами та виставами Рівненського театру ляльок.

Бюджет фестивалю – 1,4 мільйона гривень. Для військово службовців, учасників АТО вхід на фестиваль буде безкоштовний. Підтримка місцевої влади, кажуть організатори, дозволить провести фестиваль на іншому, вищому рівні. Запросили й музикантів з Італії, Польщі та Білорусі.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень