Там зупинився час: як виглядає незвичне село, яке не має ознак сучасного життя? (ФОТО)

Воно розташоване в Британії та має назву Даунхем

Село Даунхем, що у Британії, вважають одним з найкрасивіших у країні. Однак захоплює воно не лише красою. Річ у тім, що у селі немає жодних ознак сучасного життя: ні телевізійних антен, ні дорожніх знаків, ні розмітки.

Єдині «зручності» цивілізації – це автомобілі. Здається, що все село застигло в часі, оскільки вже понад 500 років перебуває у володінні однієї й тієї ж родини – родини Ашетон.

Що відомо про цю сім'ю?

Сім'я стала власницею маєтку Даунхем ще в 1558 році. Їхнім незмінним бажанням є збереження сільської місцевості. Сьогодні маєтком керує Ральф Ашетон, і політика сім'ї полягає в тому, щоб здавати місцеві котеджі в оренду людям, які бажають стати частиною громади.

Мішель Браун, яка живе в Даунхемі з чоловіком і двома синами, розповіла, що це село не схоже на жодне інше: 

- Тут усе так незаймано, таких селищ мало. Якщо прибрати всі автомобілі, то можна було б очікувати, що на вулицях з'являться коні або карети.

Природа села також захоплює – воно розташоване біля підніжжя пагорба Пендл. Звідти відкриваються неперевершені краєвиди. 

Джерело: Daily Express

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень