Симпатії Раків та образи Козерогів: гороскоп на 22 листопада

ОВНИ

Вам буде дуже непросто переконати себе в тому, що вас цінують на роботі. Обережніше, бо можуть виникнути непорозуміння з керівництвом.

ТЕЛЬЦІ

Якщо ви не відмовитеся від песимізму та скепсису, то можете втратити прихильність близької людини. Радійте кожному новому дню, адже він вже ніколи не повториться. Порадуйте себе тим, про що ви мріяли, а якщо це занадто дорого, то прорахуйте, що вам знадобиться для реалізації задуманого.

БЛИЗНЮКИ

Не поспішайте робити висновки з дій вашого начальника. Вони будуть настільки непослідовними, що вам навряд чи вдасться знайти їм гідне пояснення. Намагайтеся триматися від директора подалі.

РАКИ

Досить тримати об'єкт своєї прихильності в невіданні щодо вашого відношення. Якщо ж ви вже встигли відкрити йому очі на те, що ви нерівно дихаєте, то нагадайте ще раз.

ЛЕВИ

Вам не зашкодить щось змінити у своєму житті. Як мінімум, переставити вдома меблі.

ДІВИ

Ваші очікування можуть виправдатися цього дня. Тільки не поступайтеся своїми принципами.

ТЕРЕЗИ

Вам буде важко зберігати терпіння, перебуваючи на порозі великих і дуже важливих для вас подій. Проте доведеться, бо в іншому випадку ви ризикуєте перешкодити їм стати дійсністю.

СКОРПІОНИ

Вам здається, що ви змогли відсунути рамки дозволеного, але це не так. Вони можуть лише зімкнутися навколо вас ще більш щільним кільцем. Цього дня вам не варто йти на ризик, навіть мінімальний.

СТРІЛЬЦІ

Посидьте трохи з домашніми, послухайте сімейні плітки. Мало того, що дізнаєтеся багато нового та цікавого, то ще й вашу увагу до справ сім'ї занесуть вам в актив.

КОЗЕРОГИ

Не будьте такими вимогливими до долі. Вона й так дала вам дуже багато. Не слід ображатися на неї за те, що вам просто рано отримувати. Крім того, у вас з'явиться прекрасна можливість завершити справу, до якої у вас раніше просто не доходили руки.

ВОДОЛІЇ

Не впадайте у відчай, якщо ваші плани виявилися нездійсненними, це не більше ніж привід почати будувати нові. Просто врахуйте минулі помилки.

РИБИ

Настрій у вас цього дня буде абсолютно не робочим. Вас потягне на лірику. Помрійте на тему його подальшого розвитку та процвітання, придумайте щось новеньке.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень