Світлофори у Рівному мигають жовтим на вимогу поліції

І муніципалітету

Рівняни скаржаться, що на перехрестях біля «Текстильника» та басейну на вул. Чорновола не працюють нормально світлофори.

Лише блимають жовтим.

Однак це не поломка, а вимога патрульної поліції та управління житкомунгоспу, розповіла Радіо Трек начальниця служби з обслуговування світлофорних об`єктів Оксана Пижик:

Була така вказівка, що світлофорні об`єкти, які розташовані у місцях, де є невеличкі пагорби, мають бути переведені в режим жовтого миготіння, а старіші об`єкти – взагалі відключені. Зараз у місті така ситуація, що водії на пагорбах не можуть на червоне зупинитися.

У режимі жовтого миготіння світлофори дійсно покращили ситуацію, пояснює Оксана Пижик.

Зауважимо, що на вищезгаданих ділянках регулятори уже працюють у звичному режимі, однак за потреби їх знову перемикатимуть.

Додамо, що ми запитали начальницю служби, де варто ще встановити світлофори. На думку пані Оксани, у місті світлофорів достатньо, однак не зайвим було б розташувати регулятори на перехресті Дубенської та Макарова, а також на вулиці Князів Острозьких.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень