Світлофори у Рівному мигають жовтим на вимогу поліції

І муніципалітету

Рівняни скаржаться, що на перехрестях біля «Текстильника» та басейну на вул. Чорновола не працюють нормально світлофори.

Лише блимають жовтим.

Однак це не поломка, а вимога патрульної поліції та управління житкомунгоспу, розповіла Радіо Трек начальниця служби з обслуговування світлофорних об`єктів Оксана Пижик:

Була така вказівка, що світлофорні об`єкти, які розташовані у місцях, де є невеличкі пагорби, мають бути переведені в режим жовтого миготіння, а старіші об`єкти – взагалі відключені. Зараз у місті така ситуація, що водії на пагорбах не можуть на червоне зупинитися.

У режимі жовтого миготіння світлофори дійсно покращили ситуацію, пояснює Оксана Пижик.

Зауважимо, що на вищезгаданих ділянках регулятори уже працюють у звичному режимі, однак за потреби їх знову перемикатимуть.

Додамо, що ми запитали начальницю служби, де варто ще встановити світлофори. На думку пані Оксани, у місті світлофорів достатньо, однак не зайвим було б розташувати регулятори на перехресті Дубенської та Макарова, а також на вулиці Князів Острозьких.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень