Сусід викликав поліцію у Рівному, бо його дратує ремонт

Люди прагнуть тиші, як в бібліотеці

ФОТО ілюстративне

У Рівному викликали поліцію, через надто гучний ремонт сусідів. Це сталося на вулиці Директорії. Заявник стверджував, що ремонтні роботи надто гучні, а сусіди на зауваження не реагують. 

Патрульні провели профілактичну бесіду, про те що забороняється здійснювати ремонтні роботи у вихідний та святковий день. Конфлікт вдалося врегулювати мирним шляхом, із заявою та пояснення ніхто не звертався.

Поліція складу адміністративного чи кримінального правопорушення не виявила. 

Нагадаємо, у Рівному намагаються розробити своєрідні правила тиші. Головним чином врегулювати використання піротехніки, що особливо актуально під час воєнного стану. 

У Березнівській громаді на Рівненщині такі правила вже ухвалили, використання піротехніки там заборонено. Водночас у Гощанській громаді заборонили гучний транспорт. 

Втім, як бути рівнянам, які маючи тільки вихідні в суботу чи неділю владнати хатні справи чи провести ремонт помешкання – поки відповіді немає. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень