На яких вулицях Рівного найбільш шумно

Це встановили спеціалісти Рівненського обласного лабораторного центру

Вони відстежували рівень шуму у 15 місцях міста з найбільш інтенсивним рухом транспорту.

Детальніше розповів завідувач лабораторії електромагнітних полів обласного лабораторного центру Дмитро Полюхович:

Ми провели дослідження шуму у 15 маршрутних точках, тобто у місцях з найбільш інтенсивним рухом транспорту. І виявили, що найбільш шумними вулицями є Соборна, Костромська, Дубенська та Степана Бандери.

 

Ми надіслали листи-повідомлення про те, яким є стан акустичного забруднення, в органи місцевої влади та Держпродспоживслужбу.  

За словами Дмитра Полюховича, у порівнянні з попереднім роком рівень шуму на вулицях міста дещо зменшився. Це наслідок обмеження швидкості руху транспорту у населених пунктах. Втім, залишаються вулиці, де шум такий же, як і раніше. Це Костромська, Дубенська, Соборна.

На них за півгодини проїжджає 700-800 авто.  

Дмитро Полюхович каже, що зменшити рівень шуму може обмеження рух транспорту вулицями, особливо у вихідні, заміна старих тролейбусів на нові, використання автомобілів з кращим технічним станом, електромобілів тощо. 

Оскільки шум значно впливає на здоров'я людей, особливо з серцево-судинними захворюваннями, Дмитро Полюхович радить частіше відпочивати на природі. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: шум
Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень