Суд у справі Думановського. Вже вчетверте сина представляє батько

Щоправда, і з сторони обласної дитячої лікарні присутні тільки адвокати

фото з зали суду у справі Думановського

У Рівному триває судовий спір щодо поновлення на посаді лікаря обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського. Нагадаємо, лікаря звільнили після смерті 5-річного хлопчика. З обох сторін у залі суду тільки адвокати, адже немає на засіданні і головного лікаря дитячої обласної лікарні Віталія Бойка. 

фото з зали суду у справі Думановського

Сторону Костянтина Думановського представляє його батько. Незмінно присутня на всіх засіданнях бабуся померлого Миколки Антонюка. 

Засідання щойно розпочалося.

фото з зали суду у справі Думановського

Востаннє судове засідання проходило 25 лютого і тоді його перенесли. 

Зараз у залі суду зачитують передік документів, які долучають до справи. Зокрема це завірені копії акту патологоанатомічного дослідження та результатів гістологічного дослідження матеріалів трупу Антонюка 09.05.2010 року народження, де поставлено посмертний діагноз - від ГУ Нацполіції Рівненщини,  довідка лікарні, посадового окладу, про посадовий оклад К.Думановського, довідка щодо заробітної плати.за жовтень і листопад.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень