«Колись би за туалети вас розстріляли», - заступник міського голови Рівного

Сергій Васильчук - начальнику управління у справах сім'ї, молоді та спорту Сергію Шевчуку

Проблему стану туалетів у дитячо-юнацькій спортшколі Рівного №4 на вулиці Фабричній порушили на засіданні бюджетної комісії міськради. Адже вони тут - ще радянського зразка. 

Начальник міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту Сергій Шевчук пояснив, що гроші на ремонт вбиралень у цьогорічному бюджеті є:

200 тисяч гривень бюджетом передбачено. Вивчаємо питання, шукаємо будівельника, який за 200 тисяч гривень зробить два туалети.

 

Не можемо зараз розпочати ремонт, бо є навчальний процесс, змагальний процес. Травень закінчується і тоді приступаємо до роботи.

Сергій Шевчук також поінформував, що у спортшколі зроблено сучасне фойє, облаштовано пожежну сигналізацію. А ось грошей на утримання сигналізації – це 28 тисяч гривень на рік - нема.

Заступник міського голови Сергій Васильчук на це зауважив:

Колись би зробили фойє, а потім туалети десь на виробництві, то вас би розстріляли.  Коли приїжджає команда вищої ліги, і нема нормального туалета, нема де помитися, а тут фойє таке, що отвал башки, то це просто…

Депутат Микола Бляшин зіронізував:

Стрічку ж не в туалетах перерізають.

Врешті, Сергію Шевчуку порадили подумати, з яких видатків в межах фінансування галузі зняти гроші на сигналізацію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень