Рівнян приємно здивувала вбиральня на залізничному вокзалі (12 ФОТО)

Її відремонтували минулого місяця

Слухач Радіо Трек Максим із сином напередодні відправлялися із залізничного вокзалу у Рівному до Білорусі. Їх настільки вразила відремонтована на залізничному вокзалі вбиральня, що вони вирішили надіслати фото на вайбер Радіо Трек (380637341064).

Чоловіки часто подорожують. І хоча в багатьох містах України вокзали і вбиральні значно сучасніші, все ж визнають, що приємно вражені.

Думав, цей туалет не відремонтують ніколи. А тут такий сюрприз! – пише Максим.

І хоча вартість одного відвідування на залізничному вокзалі нині складає 5 гривень (в Ужгороді та Львові - 4 гривні на залізничному вокзалі, а в більшості громадських вбиралень Рівного – 2-4 гривні), тут відзначили чистоту приміщення.

 Касир у вбиральні повідомила, що ремонтували туалети у травні цього року. Тут встановлено нову сантехніку та облаштовано вбиральню для людей з інвалідністю.

Прикметно, що і вбиральня у потязі «Барановичи-Трускавец» теж не справила жахливого враження. Білоруський потяг чистий, є необхідні  засоби гігієни.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень