В ПФУ нагадали, за рахунок чого можна значно збільшити страховий стаж

Береться до уваги один «освітній» нюанс

У страховий стаж, який є дуже важливим при виході на пенсію, враховують періоди навчання у вищих та спеціальних навчальних закладах, коледжах, на навчальних курсах, в аспірантурі, докторантурі та ординатурі.

Навчання на очній формі до 1 січня 2004 року (незалежно від рівня акредитації освітньої установи), якщо воно підтверджене документами, включають до страхового досвіду.

 

А починаючи від 1 січня 2004 року, страховий стаж враховується згідно з даними у Державному реєстрі загальнообов'язкового державного страхування, — пояснюють у ПФУ.

Періоди навчання підтверджуються дипломами, сертифікатами, довідками та іншими документами, виданими на основі архівних даних, що містять інформацію про навчання.

Нагадаємо, що цьогоріч, аби вийти на заслужений відпочинок у 60 років, потрібно мати не менше 29 років страхового стажу. Аби піти на пенсію у 63 доведеться накопичити хоча би 19 років (від 19 до 29 років), а щоб стати пенсіонером у 65 років достатньо мати від 15 до 19 років офіційно підтвердженого стажу.

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень