ON-LINE

Степанов розповів, чи зупинять роботу транспорту в разі локдауну

неділя, 29 листопада 2020
В разі локдауну продовжать роботу об'єкти критичної інфраструктури


Міністр наголосив, що громадський транспорт важливий для людей, які забезпечують функціонування об'єктів критичної інфраструктури.

У випадку посилення карантину або запровадження жорсткого локдауну робота громадського транспорту в Україні може не припинятися, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24".

Він наголосив, що громадський транспорт важливий для людей, які забезпечують функціонування об'єктів критичної інфраструктури.

Стосовно конкретних обмежень і питання транспорту. Ми розуміємо, що який би жорсткий карантин не був, однак залишаються об'єкти критичної інфраструктури, де працюють люди, які мають добиратися до роботи. Це стосується лікарів, медичних працівників та інших категорій громадян, - зазначив він.

Водночас Степанов наголосив на необхідності чіткого дотримання і виконання теперішніх карантинних обмежень.

Наприклад, візьмемо карантин вихідного дня. Уявімо, що його всі без виключення дотримуються, все повністю зачинено. Навіть при роботі громадського транспорту людям нема куди їхати. Це тільки продуктова крамниця або аптека, яка дуже часто розташована біля дому. І просто в транспорті не буде навіть теоретично якогось скупчення людей. Якщо ми говоримо, що люди переміщуються у транспорті в невеликій кількості, наприклад у маршрутці, то ризик інфікування, якщо вони дотримуються всіх правил, перебувають у масці, дуже-дуже низький, - пояснив міністр.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ