Степанов розповів, які регіони найближчим часом «накриє» хвиля COVID-19

Кількість хворих буде збільшуватися

Найближчим часом хвиля коронавірусу «накриє» центральні та східні регіони України.

Такий прогноз озвучив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на ТСН.

Він розповів, що в країні триває третя хвиля COVID-19. Поширення вірусу набирає обертів і вже найближчі 2-3 тижні кількість хворих на коронавірус може досягти 25 тисяч на добу.

За нашими прогнозами, близько двох тижнів ми можемо рости і за кількістю хворих, і за кількістю госпіталізованих. Це відбувається за рахунок певних областей, регіонів.

 

Колись у лідерах у нас були Івано-Франківська область, Чернівецька, зараз це все переміщується ближче до центру, на схід. На нас ще чекає досить напружена ситуація з третьою хвилею COVID-19, - пояснив Максим Степанов.

Нагадаємо,  за минулу добу в Україні виявили 13 276 хворих на коронавірус. Найбільше нових випадків в Одеській, Львівській областях та у Києві.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень