Стелу «Кузнецовськ» не продадуть з аукціону, щоб не «робили політику»

Літери здадуть на брухт

Стелу з написом «Кузнецовськ» - колишньою назвою міста Вараш на Рівненщині - продавати з аукціону вже не будуть. Її продадуть просто як брухт. Рішення про продаж змінили, аби стелу не використали політично.

Читайте:

Стелу з колишньою назвою «Кузнецовськ» продадуть на аукціоні у Вараші за ціною брухту

Нагадаємо, 10 березня міське комунальне підприємство Вараша опублікувало допис у Facebook про те, що стелу з металевим написом «Кузнецовськ», яка раніше стояла на в'їзді до міста Вараш, продають з аукціону.

Стартова ціна – майже 7,5 тисяч гривень, і це вартість брухту чорного металу та алюмінію, з яких було виготовлено літери.

Директор КМКП Юрій Трачук пояснив журналістам Суспільного, що депутати та керівництво міста не хочуть, аби напис використали з політичних міркувань. Проте Юрій Трачук припустив, що продаж стели з аукціону міг би привернути увагу до міста, до декомунізації та до ефективно використання ресурсів.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень