У Вараші хочуть повернути пільговий тариф на електроенергію

Міська влада звернулася до Верховної Ради та президента

Майже утричі більше за електроенергію платитимуть мешканці 30-кілометрової зони у Вараші.

Пільговий тариф на світло в 90 коп. за кіловат на годину для населення на перші 100 кВт-год Кабмін скасував наприкінці минулого року. Та встановив нову фіксовану ціну на рівні 1,68 грн-кВт.год.

Зреагувавши на зміни, міський голова та депутати Вараша звернулася  Верховної Ради, президента та Кабміну з проханням повернути пільгову ціну на електроенергію для населення. 

У зверненні міська влада просить подати до Верховної Ради України проєкт змін до статті 12 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та Закону України «Про ринок електричної енергії» та розмір чинного пільгового тарифу на електроенергію населення, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій на рівні 70 %.

 

А також подати до Верховної Ради України проєкт змін до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та Закону України «Про ринок електричної енергії», якими передбачити встановлення пільгової ціни на електричну енергію для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та інших суб'єктів господарювання на рівні 70 %.

Проєкт  звернення міський голова Вараша Олександр Мензул зареєстрував сьогодні, 11 січня.  

Розумію, що одних звернень недостатньо. Зараз разом активізуються місцеві органи громад зон спостереження АЕС.

 

Якщо ми будемо використовувати усі можливі засоби впливу на ситуацію, то більше шансів, що нас почують, – написав міський голова Вараша на своїй сторінці у Facebook.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень