У Вараші хочуть повернути пільговий тариф на електроенергію

Міська влада звернулася до Верховної Ради та президента

Майже утричі більше за електроенергію платитимуть мешканці 30-кілометрової зони у Вараші.

Пільговий тариф на світло в 90 коп. за кіловат на годину для населення на перші 100 кВт-год Кабмін скасував наприкінці минулого року. Та встановив нову фіксовану ціну на рівні 1,68 грн-кВт.год.

Зреагувавши на зміни, міський голова та депутати Вараша звернулася  Верховної Ради, президента та Кабміну з проханням повернути пільгову ціну на електроенергію для населення. 

У зверненні міська влада просить подати до Верховної Ради України проєкт змін до статті 12 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та Закону України «Про ринок електричної енергії» та розмір чинного пільгового тарифу на електроенергію населення, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій на рівні 70 %.

 

А також подати до Верховної Ради України проєкт змін до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та Закону України «Про ринок електричної енергії», якими передбачити встановлення пільгової ціни на електричну енергію для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та інших суб'єктів господарювання на рівні 70 %.

Проєкт  звернення міський голова Вараша Олександр Мензул зареєстрував сьогодні, 11 січня.  

Розумію, що одних звернень недостатньо. Зараз разом активізуються місцеві органи громад зон спостереження АЕС.

 

Якщо ми будемо використовувати усі можливі засоби впливу на ситуацію, то більше шансів, що нас почують, – написав міський голова Вараша на своїй сторінці у Facebook.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Раніше звучало
Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень