«Депутат Мітін – патріот». Тому хоче землю для будівництва в центрі Рівного

Депутат міськради Рівного Юрій Мітін претендує на 40 кв. метрів землі на вулиці Соборній біля ЦУМу

Юрій Мітін має кіоск за адресою вулиця Соборна, 15-Б, у якому торгує кавою, чаєм, бутербродами. Торгує не сам, а, як розповів Радіо Трек, здав кіоск в оренду своїй знайомій. 

Тепер Юрій Мітін хоче отримати тут ділянку в оренду на 50 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для реконструкції кіоску під торгово-офісне приміщення з подальшим його обслуговуванням).

Звернувся за цим до міськради Рівного. Тож на сайті міськради з'явився відповідний проект рішення. 

Розповідає Юрій Мітін:

Це торговий кіоск біля входу у кафе "Шахта". Є право власності на нього. Були там у мене вже давно неприємності. Але суд присудив. І зробив я право власності. Потім довгий час мені не давали в оренду, бо земля - в центрі міста. Зараз я роблю в оренду. Зараз оренда – дуже вигідна бюджету. Поки ще не приватизовую землю. Може, буду приватизовувати. Не знаю, дадуть чи не дадуть. Нині це земельна ділянка для обслуговування торгового кіоска приватизованого. 

Юрій Мітін ( фото http://4vlada.com/)

Юрій Мітін каже, що раніше, до того, як став депутатом і членом земельної комісії, не міг отримати ділянку. Бо його "годували" відписками. 

Зараз в оренду давати місту дуже вигідно. Тоді, може, не давали, бо дуже дешева оренда була. А нині всі відмовляються від оренди. А депутат Мітін бере, бо такий він патріот свого міста. Хоче взяти і платити. Думаю, зараз за те, що беруть в оренду, треба кланятися людям, бо ціна підвищилася у шість разів.

Депутат каже, що він - один з тих підприємців-власників кіосків біля ЦУМу, які обіцяли допомогти владі з будівництвом арки на вході у парк імені Шевченка (між ЦУМом і міським будинком культури).

Про таку арку й осучаснення кіосків керівники Рівного розповідали ще три роки тому. 

Коли та арка буде? Залежить від проектної документації.Я ж - маленька комашка. Як буде команда – будемо розробляти. Он Віталій Герман зайняв посаду головного архітектора міста і заступника міського голови. Там кадрів катастрофічно не вистачає, документів лежить дуже багато. Коли за цю арку буде питання розглядатися - я ж цього не вирішую, - пояснює Юрій Мітін. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень