На Рівненщині будуть рекультивувати лісові землі, пошкоджені бурштинокопачами

Робитимуть це в межах пілотного проекту

Пілотний проект рекультивації земель лісогосподарського призначення реалізовуватимуть у Волинській, Рівненській та Житомирській областях. Постанову про його реалізацію ухвалив уряд.  

А вчора проект обговорили на нараді у тимчасово виконуючої обов'язки голови Державного агентства лісових ресурсів Христини Юшкевич. На ній були присутні керівники Волинського, Рівненського та Житомирського управлінь лісового та мисливського господарства, а також представники ДП «Бурштин України» та  ДП «Укрбурштин» ПАТ «ДАК «Українські поліметали», які будуть виконавцями проекту.

Уряд визначив порядок отримання спецдозволів на користування надрами у разі виявлення залишків бурштину та затвердив примірний договір на проведення робіт з рекультивації між державними підприємствами підвідомчими територіальним органам Державного агентства лісових ресурсів України та виконавцями пілотного проекту.

Які саме ділянки рекультивуватимуть - оприлюднять через 20 днів після набрання чинності постанови уряду. Виконавці пілотного проекту мають забезпечити проведення державної екологічної експертизи ділянок, розроблення проекту землеустрою та виконання робіт з рекультивації. Після рекультивації землі повернуть лісгоспам, щоб вони засадили їх лісом.

За інформацією Урядового порталу

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень