Рівненщиною курсуватимуть автобуси для людей з обмеженими можливостями

Два таких автобуси закуплять для міста Вараш

Як повідомляє сайт тамтешньої міської ради, відповідне рішення було ухвалене на останній сесії.

Варашівські депутати підтримали рішення про виділення коштів на придбання двох комунальних автобусів вартістю 3 мільйони 700 тисяч гривень.  Транспортні засоби передадуть в експлуатацію комунальному підприємству «Благоустрій».

Як зазначив голова міста Вараш Сергій Анощенко,

Буде оголошено тендер на закупівлю зручних автобусів моделі Ataman А092Н6, у яких зможуть легко їздити пасажири на інвалідних візочках та пасажири пріоритетних категорій. Ці автобуси мають дві двостулкові автоматичні двері, а ззаду – низький рівень підлоги і рівний накопичувальний майданчик.

«Усі пільговики зможуть безкоштовно їздити містом. Для пасажирів, які не відносяться до пільгових категорій – проїзд буде платним», – зазначив міський голова Сергій Анощенко.

Зараз розробляється маршрут, яким рухатимуться нові автобуси.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень