«Хлопці, ставайте іншими», - рівнянин до чиновників і політиків, які влаштовують показуху

Рівнянин Віктор Коваль засоромив політиків і чиновників Рівненщини, які їздять по відкриттях шкіл та дитсадків і влаштовують «шоу» з перерізанням стрічок

Він написав у соцмережі Фейсбук:
Хлопці, ну що з вами таке?
Ну чому ви поводите себе як партійні апаратники з минулого? Ви, будучи новою генерацією політиків, берете найгірше із старого радянського минулого - махрову показуху.
Було б значно краще, якби на відкритті садочка чи школи на трибуні стояли діти, директор, будівельник, батьківський комітет та найбільші платники податків даної громади. А ви би стояли серед простих людей, і лише в кінці вийшли і лаконічно подякували людям за сплачені податки та якісні будівельні роботи.
Ваша заслуга в цих процесах мінімальна, а ви влаштовуєте шоу із собою у головній ролі. Ставайте вже нарешті іншими, бо країна вже змінилася, а ви досі рухаєтесь у фарватері радянських стереотипів!
Це звернення він спрямував до голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка, першого застпуника голови Рівненської облради Олександра Корнійчука, депутата Верховної Ради Сергія Євтушка та інших.
 
 
.
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень