Старша на 15 років! Помилки у макіяжі, які додають нам віку

Один неправильний крок і замість юнки у дзеркалі – поважна жінка

Брови з чітким контуром й надто контрастного кольору

Стилісти уже не перший рік попереджають, що у тренді максимально натуральні брови. На жаль, пасують вони не всім. Проте, з фарбуванням слід бути дуже обережними, й підбирати колір максимально наближений до кольору волосся. Уникайте надто чітких форм.

Макіяж на непідготовленій шкірі

Тональні засоби не сухій й не підготовленій шкірі виглядають жахливо, й тільки підкреслюють зморшки. Перед макіяжем необхідно очистити шкіру, нанести тонік, зволожуючи засоби й протисонцевий крем.

Надмірний контуринг

Тут слід розрізняти щоденний макіяж й макіяж вечірній. Останній в офісі буде щонайменше недоречним. Бронзером та скульптором вдень зловживати не можна. Візуально вони роблять обличчя вужчим, і це радикально може погіршити ситуацію при денному світлі. Образ буде штучним.

Надто багато яскравих деталей

Акцент слід робити або на губах, або на очах. Якщо яскраві кольори домінують й там і там це робить обличчя дуже тяжким та додає понад 10 років. Якщо є потреба додати виразності очам, можна зробити тоненьку стрілочку, а губи нафарбувати легким блиском.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень