Стало відомо, звідки траншеї біля центрального ринку Рівного

Там ремонтують тепломережі

Як розповідає заступник начальника управління ЖКГ Володимир Лапюк, нині на вулиці Сагайдачного, поблизу ринку, «Рівнетеплоенерго» проводить капітальний ремонт мереж теплопостачання, готуючись до зимового сезону.

Ремонт передбачений в кількох точках міста, частина робіт вже виконана. Загальна сума, виділена з міського бюджету на виконання ремонтів, становить орієнтовно 400 тисяч гривень.

Також Володимир Лапюк розповів, чому ремонтні роботи «Рівнетеплоенерго» розпочали так пізно:

Їм були запізно гроші виділені з міського бюджету, десь в серпні. Поки розпроблялася проектно-кошторисна документація, погодження відповідні, от вони й зайшли в таку пору.

Втім, конкретних термінів виконання робіт біля ринку Володимир Лапюк не назвав, сказав лише, що старатимуться закінчити «якнайшвидше».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень