«Сподіваюсь, до нього прийдуть». Українському співаку на росії погрожують розправою

Їм не сподобалося, що українець Макс Барських залишається зі своєю країною

Український артист Макс Барських, що з початку повномасштабної війни з росією переосмислив всю свою діяльність, підтримав Україну, почав співати українською. Також він вступив до лав ЗСУ і заборонив використання своєї музики в країні-агресорі.

Але на росії це не всім подобається, про що йому нагадали.

Нещодавно стало відомо, що пісні Макса знову доступні в росії. Сам співак сказав, що він тут ні до чого - музику просто вкрали і перезалили. Його команда працює над тим, щоб музики Барських на цьому ресурсі не було, а криваві рублі йому не потрібні.

- Я думаю, весь світ вже побачив, що росією править злочинність, безкарність, беззаконня, брехня, обман і пропаганда. Таким чином і мої пісні з'явилися на майданчиках цієї країни, - сказав раніше Барських.

На це відреагував російський телеведучий і актор Оскар Кучера. Зокрема, він побажав Максу гарної охорони на концертах, на яких будуть присутні росіяни.

- Чм* Барських, який кричить два місяці, що для росіян він співати не буде, і що ми всі тут в Росії кінчені, спершу відкрив доступ до своїх пісень для Росії, а тепер вже і не проти присутності росіян у нього на концертах. Сподіваюся, до нього прийдуть на концерт, і я бажаю йому гарної охорони, - написав Кучера у своєму телеграм-каналі.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень