Спочатку поліцейські, потім суд і чиновники: «каральний» похід рівненських добровольців (ФОТО)

Вимагали справедливості

Добровольці АТО з Рівненщини та Хмельниччини напередодні поїхали до міста Нетішин, що на Хмельниччині, аби підтримати побратима.

Як повідомляється в спільноті в ФБ "Штаб Дмитра Яроша Рівне", у бійця АТО проводили обшуки правоохоронні органи через фото з історичною зброєю. Кілька десятків воїнів-добровольців прийшли до приміщення Нетішинського відділку поліції, аби поспілкуватися з правоохоронцями.

Там їм пояснили, що ретельніше перевірятимуть матеріали справи, втім, носіння раритетної зброї (якої саме - не вказують) є приводом для обшуків. 

Далі воїни пішли до суду, аби зустрітися з суддею, який підписав постанову про обшкуки, але його на робочому місці не виявилося. 

В міській адміністрації Нетішина, яка стала наступним пунктом акції, уже котрий місяць йде тяганина з виділенням земелі місцевим АТОвцям. Після розмови з активістами в мерії пообіцяли вирішити питання ділянок до кінця жовтня.

Згодом правоохоронці подзвонили Максиму Хор'єву та повідомили, що кримінальне провадження проти нього закрили, йдеться в повідомленні. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень