СПІДВЕЙ: у Рівному відбувся півфінал чемпіонату Європи серед юніорів

Вперше за останні 6 років у Рівному відбулися європейські спідвейні змагання - півфінал чемпіонату Європи серед юніорів до 21-го року.

Участь у гонці взяли представники 7-ми країн. У заявці від України – 4 гонщики: рівнянин Марко Левішин і червоноградець Дмитро Мостовик, а також Віталій Коваль та Андрій Розалюк.

За підсумками рівненського півфіналу чемпіонату Європи, найкраще виступили поляк Ігор Копєц-Собчинські, чех Ян Квех і ще один представник Польщі - Віктор Лампард.

Зауважимо, що путівки до фіналу здобувають 5 кращих гонщиків за підсумком 20-ти заїздів.

Таким чином, окрім Собчинські, Квеха та Лампарда, у фінал виходять поляк Патрік Войдило та Олег Міхайловс із Латвії, які посіли 4-те та 5-те місця. Резервним гонщиком буде словенець Нік Скорья, який фінішував 6-им.

Кращим з українців став Марко Левішин - 9-те місце.

Наступні півфінали чемпіонату Європи серед юніорів пройдуть у чеському Пльзені (23 червня), та в норвезькому Осло (28 липня), де за вихід у фінал будуть змагатися виключно спортсмени зі скандинавських країн.

Вирішальна битва за звання найсильнішого юніора Європи запланована на 15 вересня на треці німецького міста Штральзунд.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень