Хто відкриє спідвейний сезон у Рівному

Сьогодні на рівненському Мототреці відбудуться змагання на «Приз відкриття сезону». Гонка розпочнеться о 16:00.

Участь у турнірі підтвердили німці Ронні Вайс та Річард Гейєр, фін Ніклас Сайріо, представники Польщі Марсель Кайзер та Себастьян Уламек. Приїзд раніше анонсованих спортсменів з Латвії, Євгенія Костигова та Давіса Курміса, став неможливим через перенесення півфінальних змагань чемпіонату Європи у Балаково (гонку перенесли на 1 день через несприятливі погодні умови). Замінять цих гонщиків аргентинець Факундо Албін, який намагається зробити кар'єру в Європі, та представник 1-ї Ліги Павел Месьонц із Польщі.

Серед українців свою участь підтвердили рівняни Станіслав Мельничук, Віталій Лисак, Марко Левішин та Максим Росощук, а також червоноградець Дмитро Мостовик. На резерві свого шансу очікуватимуть Андрій Розалюк та Назар Ткачук.

Теги: Спідвей
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень