Спека на Рівненщині не становить загрози для стабільної роботи Рівненської АЕС

Обладнання повністю готове до роботи в пікове за температурними режимами навантаження

 Завдяки функціонуванню на АЕС систем кондиціонування та вентиляції, обладнання діючих енергоблоків працює надійно. На Рівненській АЕС ведеться цілодобовий моніторинг температури у виробничих приміщеннях та приміщеннях з електротехнічним устаткуванням. Станом на сьогодні у 1-му та 2-му енергоблоках праюють холодильні машини.  Також у період спеки вводиться в дію додаткове резервне обладнання систем вентиляції та кондиціонування. Нові системи кондиціонування встановлено і на енергоблоці №3, тут уже замінено на нові 52 кондиціонери.  

Метеоролог РАЕС Інна Тіхомірова зазначає, що у зоні розташування Рівненської АЕС спека на рівні 33 градусів трималася вчора і пануватиме сьогодні,  після чого прийде спад до помірних 25°C. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Теги: спекаРАЕС
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень