На Рівненщині утворили півкілометровий «живий ланцюг» (ФОТО)

До Дня Соборності, що відзначається 22 січня

Як і анонсувалося, до акції у Вараші долучилися працівники РАЕС у п'ятницю, 20 січня.

Близько 200 працівників підприємства об’єдналися у півкілометровий «живий ланцюг», який став символом патріотичного духу українців, єдності усього колективу.

Повідомляє сайт РАЕС.

Однією нерозривною, розфарбованою жовто-блакитними кольорами лінією, тримаючись за руки та виспівуючи народні пісні, учасники акції продемонстрували могутню силу українських сердець та довели, що кожен атомник гідний звання справжнього патріота нашої держави.
 

Нагадаємо, 22 січня з 1999 року країна відзначає День Соборності.

Один з наймасштабніших у світовій історії ланцюг єднання було утворено на річницю Злуки УНР і ЗУНР у 1990-му, коли близько трьох мільйонів українців взялися за руки, з'єднавши міста Львів та Київ.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень