На Білому озері відбувся ІV Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді

Змагання серед спортсменів категорії MASTERS присвятили Дню Незалежності України та 20-річчю НАЕК «Енергоатом»

Особливістю змагань цього року було те, що турнір «Біле озеро» є завершальним етапом Кубку Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс». Цьогоріч змагання підтримали більше ста тридцяти плавців. Спортсмени віком від 13 до 85 років в своїх вікових категоріях мірялися силами на дистанції довжиною в одну милю або 1650 метрів. Наймолодшим учасникам змагань було 10 років, а найстаршому – Анатолію Накльовкіну з Одеси? уже виповнилося 85.

У перший день турніру на дистанцію три кола по 560 м. вийшли ветерани. Наступного дня милю долали юніори. Чудові результати показали і представники міста-супутника РАЕС. Смак перемоги відчули Олександр Савчук та Валентина Усаченко у своїх вікових категоріях. Другу сходинку у своїх категоріях посіли: Оксана Казимирська, Олеся Осовська та Євген Зайчик. Анастасія Мороз – посіла третє місце.

Довідково. Спортсмени серії «MASTERS» — це представники всесвітнього ветеранського руху з плавання. Вік плавців у цій категорії необмежений.

Детальніше читайте на сайті РАЕС

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень