Масовий спалах коронавірусу зафіксували в будинку-інтернаті

Там 81 хворий на COVID-19

Спалах коронавірусу зафіксували у Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат у Києві.

Сьогодні, 15 травня, там підтвердили захворювання у 81 особи.

Спочатку COVID-19 виявили у працівників дитбудинку. І після цього зробили ПЛР-тести всім вихованцям та персоналу закладу. Загалом протестували 182 особи, повідомляє Українська правда.

Як з'ясували, вірус занесла одна жінка – молодша медсестра однієї з груп інтернату. Зазначу, що такі інтернати працюють у закритому режимі. Крім персоналу, їх ніхто не відвідує, – розповів мер Києва Віталій Кличко.

Він повідомив, що за результатами тестів, інфіковані 53 вихованки будинку-інтернату віком від 7 до 35 років, а також 28 осіб з персоналу інтернату - 26 жінок і 2 чоловіків.

Троє працівників госпіталізували, інші – на самоізоляції вдома. Інфіковані вихованки закладу нині у задовільному стані, медичну допомогу вони отримують в інтернаті.

Нині Дарницький будинок-інтернат для дівчат повністю закритий на карантин. На в'їзді на територію чергують рятувальники та поліція, – розповів Кличко.

Через спалах у столиці перевірять і протестують вихованців та персонал Святошинського будинку-інтернату для хлопчиків, два міських заклади для людей похилого віку та 4 спеціалізованих заклади для жінок та чоловіків.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень