Спалах COVID-19 серед медиків у Костополі: триває епідрозслідування

Чи заразилися інші

У Костопільській ЦРЛ стався спалах коронавірусу серед медиків. Напередодні тести виявили чотирьох хворих медпрацівників, розповідає начальник управління охорони здоров’я Рівненської області Олег Вівсяник:

Чотири працівники – два середнього персоналу, дві молодших медсестри. Наголошую, що їх стан задовільний. Вони перебувають на самоізоляції, проводимо дослідження контактних осіб. Щодо можливості зараження інших працівників проводиться епідрозслідування, результати якого стануть відомі незабаром.

Зауважимо, що усього на Рівненщині зафіксували 285 випадків захворювання медпрацівників. Це сім десятків лікарів і майже 130 осіб із медперсоналу. 

Також заразилися коронавірусом десятеро працівників інших спеціалізацій – біологи та фармацевти. У цілому область за рівнем захворюваності медиків має середній показник по Україні – приблизно 20% від загального числа хворих, каже Олег Вівсяник.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень