Соціологи назвали лідерів на посаду міського голови Рівного (ОПИТУВАННЯ)

Рейтинг очолюють чоловіки

Фото ілюстративне

Найбільшу підтримку у виборах на посаду міського голови Рівного отримали б депутат Рівнеради, ексголова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян, якби голосування відбувалося у найближчу неділю.

За ними у рейтингу йдуть Олег Осуховський та Святослав Євтушенко.

Про це свідчать результати опитування компанії «RTS» («Роботизовані телесистеми»), які були вчора, 9 вересня презентували в ІА «Інтерфакс-Україна».

За Віктора Шакирзяна готові проголосувати 11% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився зі своїм кандидатом. Далі йде – Олексій Муляренко (8,2%), а на третьому місці – екснардеп, львів’янин Олег Осуховський (6,7%).

Далі вподобання рівнян розподілилися так: депутат Рівнеради Святослав Євтушенко (4,9%), екснардеп двох скликань, кандидат від партії олігарха Ігора Коломойського «За майбутнє» Юрій Вознюк (4,7%), чинний голова Рівненської ОДА Віталій Коваль (3,7%).

Усі інші кандидати мають менш як 3% підтримки виборців.

Соціологічна компанія «RTS» («Роботизовані телесистеми») провела дослідження громадської думки з 5 по 6 вересня методом телефонних інтерв'ю, на основі бази верифікованих мобільних телефонних номерів.

Для отримання репрезентативної вибірки було опитано 1500 мешканців міста Рівне у віці від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком та статтю.  Статистична похибка: +/- 2,8%.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень