Еколог назвав ймовірну причину гибелі риби у Гідропарку Рівного (ФОТО)

Проблема гибелі риби у теплу погоду є поширеною

Мертву рибу на березі водойми помітили мешканці Рівного у Гідропарку.

Про гибель риби очевидці повідомили Радіо Трек у Viber.

Влітку проблема гибелі риби є досить поширеною. Оскільки через високу температуру повітря вода нагрівається і рівень кисню знижується, розповів еколог Олег Гетун.

Є декілька причин загибелі риби. Втім, аби назвати точну – рибу беруть на аналіз. Ще визначити причину мору риби можна за тим, який вид загинув. Якщо це риби, які живуть у поверхневих водах, до прикладу верховодки, то вони дуже чутливі до наявності кисню у воді. Рівень кисню падає і риби задихаються.

 

Якщо ж гинуть хижі риби та ті, які живуть у придонному шарі та менш вимогливі до наявності кисню, то ймовірно у воду потрапила отруйна речовина, яка їх вбила, – розповів Олег Гетун.

Еколог також розповів, що до гибелі риби можуть призвести також паразити.

Водойми у Гідропарку є штучними і їх давно не чистили. Вода зацвітає, а в деякі озерця ще й скидають несанкціоновану каналізацію, яка додатково забруднює водойму. 

 

Також ще додається фактор того, що у забруднених водах немає достатнього перемішування. Якщо вода має зелений колір, неприємний запах, то це є ознакою того, що там завелися синьо-зелені водорослі, які виділяють токсини. І це може стати ще однією причиною того, що гине риба, – зазначив еколог. 

Крім того, він зауважив, що рибу, яка гине у водоймах,  споживають чайки, яких у місті є досить багато. Тож риба, яка гине у водоймах, не встигає гнити. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень