Сьогодні вшановували загиблого в АТО рівнянина Ігоря Волошина

Йому виповнилося би 30 років

[media=49581]

У Рівненському краєзнавчому музеї вшановували пам’ять загиблого в АТО рівнянина Ігоря Волошина.

Згадували Героя з нагоди дня народження бійця. 17 листопада йому би виповнилося 30 років.

Чоловіка мобілізували у травні 2014 року. Він був старшим сержантом, кулеметником, командиром відділення 39-го батальйону територіальної оборони «Дніпро-2» ЗСУ.  

[media=49573]

Загинув на блокпосту біля села Кам’янка Донецької області під час терористичного акту 21 липня 2014 року, розповідає матір бійця Наталія Волошина:

– До блокпосту сил АТО біля села Кам’янка під’їхав мікроавтобус із вибухівкою. Це була їхня така видумка. Тому що вони (українські військові, – ред.) занадто укріпили той блокпост, і підібратися силою у сепаратистів просто не було шансів.

 

Терористичний акт забрав життя п’ятьох українських вояків, у тому числі й Ігоря. Ще семеро солдатів було поранено. Він загинув як Герой, захищаючи нашу свободу і землю. 

[media=49571][media=49574][media=49575]

Чоловік посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

В обласному центрі на будівлі спеціалізованої школи «Центр надії» Ігорю Волошину відкрито меморіальну дошку.

У вересні 2015 року міська Рада присвоїла загиблому патріоту звання «Почесний громадянин» міста Рівного, а його портрет розміщено на дошці пам’яті героям Майдану і АТО.

Особисті речі, війскове спорядження та фотокартки Ігоря Волошина знаходяться в експозиції виставки «Герої не вмирають». ЇЇ створили у краєзнавчому майже рік тому. Від тоді виставка наповнюється фотографіями й особистими речами загиблих в АТО мешканців Рівненщини.

На сьогодні там представлено близько 70 Героїв АТО.

[media=49576]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень