Рівненський полігон: досвід перемагає амбіції

Підполковники з Рівненщини виявилися вправнішими у стрільбі та киданні гранати

[media=48409]

На Рівненському полігоні відбулися заняття з вогневої, інженерної та медичної підготовки. За словами представника ОК «Захід» Віктора Шубця, військові виконали стрільби з автомата Калашникова, пістолета Макарова та пройшли навчання з кидання бойової гранати. 

До практичних занять залучено більшість військовослужбовців, які неодноразово виконували бойові завдання в зоні проведення АТО. Особливу увагу командування звертає на навчанян офіцерів, призваних для проходження військової служби по мобілізації.

[media=48407]

Кращими у виконані вправ стрільби з автомата та пістолета стали підполковники Володимир Оніщенко та Олександр Матвійчук, а у метанні бойової гранати – підполковник Анатолій Кузнецов.

[media=48410]

Окремо на полігоні навчалися надавати невідкладну самодопомогу та допомогу бойовим товаришам, як з використанням засобів індивідуальної медичної аптечки, так і інших підручних засобів.

[media=48408]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень