Протитанкові гармати з Рівненщини передали військовим

[media=48495]

Близько десяти відновлених 100-міліметрових протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» передали до військових частин і підрозділів Збройних Сил України. 

[media=48493]

У Центральній артилерійській базі озброєння, що на Рівненщині, військові ремонтники відремонтували ці артилерійські системи в найкоротші терміни. Також вони провели відповідні випробування бойовою стрільбою, аби пересвідчитися у безвідмовності гармат. Потім гармати погрузили на платформи і відправили до визначених військових частин. Про це повідомляє спеціальний кореспондент МО у Рівненській області Олександр Гайн

[media=48496]

Додамо, що в цехах Центральної артилерійської бази озброєння триває ремонт 152-міліметрових гармат-гаубиць Д-20. Нагадаємо, що це буксирувана артилерійська система з ручним заряджанням.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень