Сьогодні у Молодаво, що на Дубенщині - схід села

Говоритимуть про об’єднання громад і розпаювання землі

Сьогодні, в неділю, 24 січня о 14:00 в приміщенні клубу села Молодаво відбудеться схід села. Говоритимуть про об’єднання громад, роздержавлення держпідприємства «Мирогощанський державний іподром» та розпаювання землі.

На сході села будуть присутні голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк та директор ДП «Мирогощанський державний іподром» Володимир Присяжненко. Останній розкаже про стан роздержавлення «Мирогощанського державного іподрому» та процес розпаювання землі, адже саме жителі села Молодаво працюють в держпідприємстві і вже багато років чекають на отримання своєї землі у власність.

Нагадаємо, ДП «Мирогощанський державний іподром» - сільськогосподарське підприємство, яке має близько трьох гектарів землі. Довгий час воно перебувало у фінансовій скруті. Рік тому «Мирогощанський державний іподром» включили до переліку об’єктів, які підлягають роздержавленню.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень