Сьогодні у Молодаво, що на Дубенщині - схід села

Говоритимуть про об’єднання громад і розпаювання землі

Сьогодні, в неділю, 24 січня о 14:00 в приміщенні клубу села Молодаво відбудеться схід села. Говоритимуть про об’єднання громад, роздержавлення держпідприємства «Мирогощанський державний іподром» та розпаювання землі.

На сході села будуть присутні голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк та директор ДП «Мирогощанський державний іподром» Володимир Присяжненко. Останній розкаже про стан роздержавлення «Мирогощанського державного іподрому» та процес розпаювання землі, адже саме жителі села Молодаво працюють в держпідприємстві і вже багато років чекають на отримання своєї землі у власність.

Нагадаємо, ДП «Мирогощанський державний іподром» - сільськогосподарське підприємство, яке має близько трьох гектарів землі. Довгий час воно перебувало у фінансовій скруті. Рік тому «Мирогощанський державний іподром» включили до переліку об’єктів, які підлягають роздержавленню.

 

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень