Сьогодні рівняни обирають між Хомком та Якимцем

Рівне – одне з 16 міст України, де у мери балотується чинний міський голова

У 16 з 29 міст до другого туру виборів пройшли кандидати, які є чинними міськими головами (або виконуючими обов’язки міських голів) й в період виборчої кампанії продовжують здійснювати свої посадові обов’язки.

Про це інформує громадянська мережа ОПОРА.

Окрім Рівного, подібна ситуація спостерігається у таких містах України: Вінниця, Житомир, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Полтава, Сєверодонецьк, Суми, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернівці та Чернігів.

Додамо, що за інформацією ОПОРИ, половина усіх міст, де сьогодні відбувається другий тур виборів, мають високий рівень потенційної конфліктності. Передбачають суперечності щодо підрахунку голосів з імовірністю силового протистояння і юридичного оскарження результатів.

Рівного серед таких населених пунктів немає.

«Перебіг передвиборчої кампанії та регіональний суспільно-політичний контекст свідчить про те, що потенційно конфліктним може бути день повторного голосування і процес підрахунку голосів в мм. Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Нікополь (Дніпропетровська обл..), Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь (Запорізька обл.), Краматорськ (Донецька обл.), Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Житомир, Ужгород», – йдеться в повідомленні ОПОРИ.

Нагадаємо, сьогодні за посаду міського голови змагаються Володимир Хомко, який у першому турі набрав до 39% голосів, та Дмитро Якимець. За останнього в першому турі проголосували більше 18% рівнян.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень