ON-LINE

Сьогодні рівняни обирають між Хомком та Якимцем

неділя, 15 листопада 2015
Рівне – одне з 16 міст України, де у мери балотується чинний міський голова

У 16 з 29 міст до другого туру виборів пройшли кандидати, які є чинними міськими головами (або виконуючими обов’язки міських голів) й в період виборчої кампанії продовжують здійснювати свої посадові обов’язки.

Про це інформує громадянська мережа ОПОРА.

Окрім Рівного, подібна ситуація спостерігається у таких містах України: Вінниця, Житомир, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Полтава, Сєверодонецьк, Суми, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернівці та Чернігів.

Додамо, що за інформацією ОПОРИ, половина усіх міст, де сьогодні відбувається другий тур виборів, мають високий рівень потенційної конфліктності. Передбачають суперечності щодо підрахунку голосів з імовірністю силового протистояння і юридичного оскарження результатів.

Рівного серед таких населених пунктів немає.

«Перебіг передвиборчої кампанії та регіональний суспільно-політичний контекст свідчить про те, що потенційно конфліктним може бути день повторного голосування і процес підрахунку голосів в мм. Дніпропетровськ, Павлоград, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Нікополь (Дніпропетровська обл..), Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь (Запорізька обл.), Краматорськ (Донецька обл.), Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Житомир, Ужгород», – йдеться в повідомленні ОПОРИ.

Нагадаємо, сьогодні за посаду міського голови змагаються Володимир Хомко, який у першому турі набрав до 39% голосів, та Дмитро Якимець. За останнього в першому турі проголосували більше 18% рівнян.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного