Результати виборів міського голови будуть у понеділок зранку

Рівнянам не доведеться довго чекати результів другого туру

Вже у понеділок вранці рівняни знатимуть прізвище очільника міста.

Про це за круглим столом на тему другого туру виборів, розповів член територіальної виборчої комісії Андрій Катеринчик.

Він зазначив, що цього разу підрахунок голосів повинен пройти швидше, оскільки замість трьох протоколів, як 25 жовтня, члени виборчих дільниць повинні будуть подати тільки один. Відповідно, процес підрахунку автоматично прискориться:

Андрій Катеринчик також зазначив, що підрахунок голосів повинен прискоритись, оскільки напередодні голови та секретарі виборчих дільниць пройшли спеціальне навчання.

Нагадаємо, другий тур виборів міського голови відбудеться цієї неділі. У ньому позмагаються 2 кандидати за крісло міського голови Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень