У Рівному ліцеїстів навчали безпеці життєдіяльності

Триває Тиждень знань основ БЖД

Аби вберегти дітей від трагедій, навчити молодь основним правилам безпечної поведінки та роз’яснити їм важливість їх дотримання, співробітники ДСНС разом з освітянами, правоохоронцями та медиками щороку проводять в освітніх закладах Тижні знань основ безпечної життєдіяльності.

Відповідні заходи відбулися й напередодні, 10 листопада, у Рівненському обласному ліцеї.

Зокрема, співробітники Служби порятунку наголосили на основних правилах пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у осінньо-зимовий період. Особливу увагу звернули на правила використання електрообігрівачів та приладів пічного опалення, а також заборону пустощів із сірниками. Також ліцеїсти дізналися про види вогнегасників та взяли участь у практичному занятті щодо застосування порошкового вогнегасника.

На закінчення зустрічі рятувальники вручили студентам листівки на протипожежну тематику та плакати з основними правилами безпеки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень