Сьогодні рівнянам розкажуть про роботу нардепів-мажоритарників Рівненщини

У Рівному відбудеться публічна дискусія за участю народних депутатів України на тему «Громада і депутати мажоритарники Рівненщини: пошук взаємодії через призму округу».

Дискусія розпочнеться сьогодні, 26 квітня, об 11 годині у приміщені інформаційно-освітнього простору «ІнфоХаб» (м. Рівне, вул. Словацького, буд. 3а, перший поверх, офіс №7).

«Під час заходу буде проведене обговорення функцій депутатів та механізмів участі громадян у законодавчому процесі, можливостей взаємодії виборців з народними депутатами, а також проблем територіальної громади, які можуть бути вирішені на рівні парламенту, за участю народних депутатів України, посадових осіб органів місцевого самоврядування, громадських активістів», – зазначають у ГМ ОПОРА.

До участі у заході запросили народних депутатів України: Олега Осуховського, Юрія Вознюка, Олександра Дехтярчука, Василя Яніцького, Сергія Євтушка.

Захід проводить Громадянська мережа ОПОРА за підтримки Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень