Сьогодні рівнянам розкажуть про роботу нардепів-мажоритарників Рівненщини

У Рівному відбудеться публічна дискусія за участю народних депутатів України на тему «Громада і депутати мажоритарники Рівненщини: пошук взаємодії через призму округу».

Дискусія розпочнеться сьогодні, 26 квітня, об 11 годині у приміщені інформаційно-освітнього простору «ІнфоХаб» (м. Рівне, вул. Словацького, буд. 3а, перший поверх, офіс №7).

«Під час заходу буде проведене обговорення функцій депутатів та механізмів участі громадян у законодавчому процесі, можливостей взаємодії виборців з народними депутатами, а також проблем територіальної громади, які можуть бути вирішені на рівні парламенту, за участю народних депутатів України, посадових осіб органів місцевого самоврядування, громадських активістів», – зазначають у ГМ ОПОРА.

До участі у заході запросили народних депутатів України: Олега Осуховського, Юрія Вознюка, Олександра Дехтярчука, Василя Яніцького, Сергія Євтушка.

Захід проводить Громадянська мережа ОПОРА за підтримки Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень