Сьогодні рівнянам розкажуть про роботу нардепів-мажоритарників Рівненщини

У Рівному відбудеться публічна дискусія за участю народних депутатів України на тему «Громада і депутати мажоритарники Рівненщини: пошук взаємодії через призму округу».

Дискусія розпочнеться сьогодні, 26 квітня, об 11 годині у приміщені інформаційно-освітнього простору «ІнфоХаб» (м. Рівне, вул. Словацького, буд. 3а, перший поверх, офіс №7).

«Під час заходу буде проведене обговорення функцій депутатів та механізмів участі громадян у законодавчому процесі, можливостей взаємодії виборців з народними депутатами, а також проблем територіальної громади, які можуть бути вирішені на рівні парламенту, за участю народних депутатів України, посадових осіб органів місцевого самоврядування, громадських активістів», – зазначають у ГМ ОПОРА.

До участі у заході запросили народних депутатів України: Олега Осуховського, Юрія Вознюка, Олександра Дехтярчука, Василя Яніцького, Сергія Євтушка.

Захід проводить Громадянська мережа ОПОРА за підтримки Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа).

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень