Начальник патрульної поліції Рівного ночує у прихованій «Нарнії» (ФОТО/ВІДЕО)

Деякі секрети «Звіробоя»

У п’ятницю гостем програми «Відкритий мікрофон» в ефірі Радіо Трек був Сергій Мерчук – новий начальник управління патрульної поліції Рівного.

Ключовий месидж Мерчука: "Якщо ви є свідком будь-яких правопорушень, телефонуйте 102. Ми реагуємо на всі виклики"

Ми вже писали і про те, що до приїзду у Рівне він вважався одним із найзавидніших холостяків Луцька, хоча останні місяці перед призначенням у наше місто С. Мерчук парубкував і працював у Києві.

До речі, перше ж його чергування у Києві припало на день, коли відбулися перегони зі стріляниною та загибеллю водія.

Мерчук брав у тих подіях безпосередню участь і говорить багато цікавого в інтерв’ю, яке ми подаємо нижче. Це відео-інтервю.

У ньому 25-літній начальник говорить багато несподіваного, відповідає на телефонні дзвінки у студію і зокрема повідомляє, що житла у Рівному ніякого не має. Навіть кімнати у гуртожитку. Де ж він живе?

Невже Хомко не знайде Мерчуку якоїсь кімнати у гуртожитку?... Але чи піде Сергій жити в гуртожиток?... (Фото - "РВ")

Живе і спить начальник Рівненського управління патрульної поліції, як виявилося, на роботі:

У кабінеті, який мені дали, є така своєрідна «Нарнія». Наче двері шафи, а коли відкриєш, то там і ще такий кабінет типу. То там і сплю. Як є, коли спати.

Це архівний скан. Номер мобільного у начальника Рівненської патрульної поліції на сьогодні вже інший. Але тут він - напівголий

Також на відео ви почуєте і побачите, ЯК начальник управління поліції Рівного звертається через ефір до своїх підлеглих і ЩО він їм говорить.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень