Сьогодні – останній день прийому в нову поліцію

Охочих – майже 5 тисяч осіб

Сьогодні – останній день прийому документів у нову поліцейську патрульну службу. Протягом трьох тижнів документи подали майже 5 тисяч осіб.

Більшість із них надіслали анкети онлайн. Половина претендентів – це мешканці Рівного. 65% цих людей – чоловіки, трохи більше половини кандидатів – люди з вищою освітою.

Нагадаємо, 6 жовтня в Рівному розпочався набір до поліції. СЗГ УМВС України в Рівненській області повідомляли, що у перший день прийняли 602 заяви у пункті прийому анкет у нову патрульну поліцію. Своєю чергою міністр МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляв про вдвічі більшу кількість заяв у нашому місті - 1029. 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень