Сьогодні патрульна поліція на вулицях Черкас

Презентація нової поліції відбудеться об 11:00 у приміщенні Черкаської обласної філармонії

Про це повідомили у прес-службі МВС України. У міністерстві кажуть, що участь у відборі може взяти будь-хто, не молодший 21 року і не старше 35:

Участь в конкурсі може взяти кожен громадянин України, незалежно від статі, віком від 21 до 35 років, який фізично розвинений, має водійське посвідчення не нижче категорії "В", не має судимостей, вільно володіє українською мовою та прагне змін.

У Кременчуці набір розпочнеться о 9:00, у приміщенні Міського палацу культури, та триватиме до 12 жовтня. У Полтаві - 23 вересня, о 9:00 у приміщенні Полтавської облради, триватиме до 14 жовтня.

Кандидат має подати анкету до приймальної комісії, пройти перевірку загального рівня знань та фізичної витримки (біг на 100 і 1000 метрів, підтягування для чоловіків та віджимання для жінок), пройти медогляд та психодіагностичний тест. Після чого майбутнього курсанта чекає співбесіда, теоретичне та практичне навчання, а після складання іспиту - відповідальна та перспективна робота.

Для складання анкети кандидат повинен мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення водія не нижче категорії "В".

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень