Сьогодні обговорювали кандидатури на посади секретаря міськради

Втретє обраний на посаду міського голови Рівного Володимир Хомко провів спільну прес-конференцію із представником Блоку Петра Порошенка Олексієм Муляренко

Зі слів Володимира Хомка, Муляренко є одним із кандидатів на посаду секретаря міськради. Окрім представника БПП на цю посаду претендують ще чотири кандидати. Втім, їх імена Володимир Хомко не назвав. Разом з тим, зауважив, що остаточне рішення все ж має прийняти більшість рівнеради:

 

- Пропозиції висунули декілька кандидатів. Це буде предмет компромісу. Мені важливо, щоб кандидат був грамотний, конструктивний і мав досвід роботи. Ми розглядаємо, як одного із кандидатів в тому числі, Олексія Муляренка на цю посаду. Це не буде залежать лише від мене  - для того, щоб його затвердити треба, щоб була більшість, а більшість – це 3 політичні сили. Оце і буде зараз предметом перемовин. Є іще чотири кандидати, які також себе бачать на цій посаді. Очевидно, що шансів більше у того, у кого більша політична сила.

Зауважимо, що перша сесія міськради VII скликання пройде 27 листопада. Тоді й вирішуватимуть депутати, хто стане їх секретарем. А вже після цього міський голова планує піти у відпустку. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень