Сьогодні на сесії Рівнеради ділитимуть бюджет

Четверте пленарне засідання Рівнеради пройде сьогодні у Рівному о 10-ій.

До порядку денного міськради внесено більше сотні питань. Це в першу чергу бюджетні питання – зокрема, про затвердження Програми підтримки об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у місті Рівному, про надання матеріальної допомоги рівнянам на лікування, а також мешканцям вулиць Вербової, Івана Огієнка, Лермонтова, які постраждали внаслідок підтоплення.

Голосуватимуть депутати і за Муніципальну програму сталого розвитку міста Рівного, а також розвиток мотоциклетного спорту в обласному центрі.

Варто зауважити, що до порядку денного не увійшли питання вибору бренду міста, чи будівництва 12-поверхівки на вулиці Толстого за краєзнавчим музеєм. Хоча саме з приводу цього питання сесію мали пікетувати будівельники, які нібито бояться залишитись без роботи у разі замороження будівництва.

Додамо, що раніше пікетувати сесію збиралися і працівники санепідслужби, що виступають проти передачі їхнього приміщення на вулиці Замковій у безкоштовну оренду Головному управлінню юстиції в Рівненській області. Очікується, що це питання розглядатимуть на сьогоднішній сесії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень