Сьогодні – презентація збірки «Шпинат для мізків»

А також ексклюзивний кулінарний майстер-клас з екзотичною назвою «Бурітос із шпинатом»

Сьогодні, 10 лютого, о 15 годині в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться презентація збірки новел та замальовок тернопільської письменниці Ірини Мацко «Шпинат для мізків», яка була надрукована у львівській літературній агенції «Піраміда».

У збірці вміщено життєві рецепти у вигляді коротких історій, новел, замальовок, які підштовхнуть до роздумів та неординарного сприйняття тих чи інших життєвих ситуацій.

Під час заходу прозвучить вступне слово авторки книги та її ексклюзивний кулінарний майстер-клас з екзотичною назвою «Бурітос із шпинатом».

Книга адресована студентам, молоді, шанувальникам літературного слова та всім, хто любить філософію життя.

Ірина Мацко – авторка численних творів для дітей та дорослих, ілюстратор дитячих видань, публіцист, видавець, громадський діяч. Народилася на Тернопільщині, закінчила Тернопільський національний економічний університет, навчалася в Львівській академії друкарства за спеціальністю «Графіка».

Вона – фіналіст першого конкурсу малої прози «Сила малого» (м. Луцьк), призер конкурсу творів для дітей «Мистецької Сторінки» та віртуального літературно-мистецького часопису «Захід-Схід». Перший власний доробок − фотоальбом для новонароджених «Казка твого народження», який побачив світ у видавництві «Навчальна книга − Богдан» у березні 2007 року (м. Тернопіль). Брала активну участь у культурно-громадській діяльності Тернопільщини: була директором Тернопільської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва та директором літературного фестивалю для дітей «Дивокрай». Сьогодні Ірина Мацко пише дитячі казки, оповідання та жіночі новели, есе. Ілюструє та укладає хрестоматії і навіть прописи для дошкільнят.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень