ON-LINE

Собаку забили, закопали, викопали та спалили, або Про сказ на Рівненщині

понеділок, 29 жовтня 2018
Два випадки

24.10.2018 року в службу державної ветеринарної медицини Дубровицького району надійшло термінове повідомлення про укус домашньої собаки. 

У вівторок, 23 жовтня, мешканця села Шахи на Дубровиччині покусав домашній пес. Чоловік повідомив про це до служби Держветмедицини. Про це повідомляє Держпродспоживслужба Рівненщини:

За словами власника, собаку утримували безприв’язною на хуторі Осьодруж за 7 км від села Шахи. Приблизно о 13 годині при спробі зловити собаку та прив’язати, тварина покусала господаря. Після цього собаку забили та закопали.

Спеціалісти держветмедицини Дубровицького району відкопали собаку, відібрали патматеріал. У тварини виявили сказ. Труп собаки спалили.

22.10.2018 року мисливствознавець Дубровицького району привіз в Дубровицьку районну державну лікарню ветеринарної медицини дві  відстрілені лисиці.

Лисиць застрелили, аби визначити ефективність пероральної вакцинації диких м’ясоїдних, яка проводилася на території області.

Голови лисиць направлено в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження на сказ. Експертиза встановила в однієї з них сказ. Трупи  тварин спалили.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного