ON-LINE

Собаку забили, закопали, викопали та спалили, або Про сказ на Рівненщині

понеділок, 29 жовтня 2018
Два випадки

24.10.2018 року в службу державної ветеринарної медицини Дубровицького району надійшло термінове повідомлення про укус домашньої собаки. 

У вівторок, 23 жовтня, мешканця села Шахи на Дубровиччині покусав домашній пес. Чоловік повідомив про це до служби Держветмедицини. Про це повідомляє Держпродспоживслужба Рівненщини:

За словами власника, собаку утримували безприв’язною на хуторі Осьодруж за 7 км від села Шахи. Приблизно о 13 годині при спробі зловити собаку та прив’язати, тварина покусала господаря. Після цього собаку забили та закопали.

Спеціалісти держветмедицини Дубровицького району відкопали собаку, відібрали патматеріал. У тварини виявили сказ. Труп собаки спалили.

22.10.2018 року мисливствознавець Дубровицького району привіз в Дубровицьку районну державну лікарню ветеринарної медицини дві  відстрілені лисиці.

Лисиць застрелили, аби визначити ефективність пероральної вакцинації диких м’ясоїдних, яка проводилася на території області.

Голови лисиць направлено в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження на сказ. Експертиза встановила в однієї з них сказ. Трупи  тварин спалили.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного