ON-LINE

Собаку забили, закопали, викопали та спалили, або Про сказ на Рівненщині

понеділок, 29 жовтня 2018
Два випадки

24.10.2018 року в службу державної ветеринарної медицини Дубровицького району надійшло термінове повідомлення про укус домашньої собаки. 

У вівторок, 23 жовтня, мешканця села Шахи на Дубровиччині покусав домашній пес. Чоловік повідомив про це до служби Держветмедицини. Про це повідомляє Держпродспоживслужба Рівненщини:

За словами власника, собаку утримували безприв’язною на хуторі Осьодруж за 7 км від села Шахи. Приблизно о 13 годині при спробі зловити собаку та прив’язати, тварина покусала господаря. Після цього собаку забили та закопали.

Спеціалісти держветмедицини Дубровицького району відкопали собаку, відібрали патматеріал. У тварини виявили сказ. Труп собаки спалили.

22.10.2018 року мисливствознавець Дубровицького району привіз в Дубровицьку районну державну лікарню ветеринарної медицини дві  відстрілені лисиці.

Лисиць застрелили, аби визначити ефективність пероральної вакцинації диких м’ясоїдних, яка проводилася на території області.

Голови лисиць направлено в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження на сказ. Експертиза встановила в однієї з них сказ. Трупи  тварин спалили.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Огородінчук

    В районі автовокзалу у Рівному знайдено паспорт, виданий на прізвище Огородінчук Юрій....
  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного