Собака-бібліотекар працює у Луцьку (ФОТО/ВІДЕО)

Лабрадор

Незвичний працівник з’явився у читальні Луцька.

Школярів зустрічає лабрадор Пуша. Собака слухає, як діти читають книги. Так заохочує школярів частіше брати книгу до рук. І Пуша стала дуже популярною — від школярів немає відбою.

Головне завдання лабрадора — уважно слухати дітей. Пес-бібліотекар має стимулювати їх відірватися від гаджетів і більше читати, кажуть бібліотекарі. Чорний лабрадор регулярно проводить заняття в бібліотеці.

Власниця Ольга Киричук працює у читальні. Два роки тому жінка взяла додому пса і стала брати участь у каністерапії. Пуша як волонтер допомагає діткам з інвалідністю.

При тактильному доторку до собаки долонька відкривається, є мотивація стати на ніжки, — зазначає Ольга Киричук. — Після занять у бібліотеці з собакою дітки хочуть більше читати.

 

Поки одна група учнів слухає Пушу, інша — виготовляє різноманітні вироби.

Діти ідуть із цих занять з двома позитивними ефектами: спілкування з собачкою плюс поробки, які виготовлені власноруч на згадку про це заняття, — розповіла директор Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Алла Єфремова.

Найбільший ефект для дітей від зустрічі із чотирилапим терапевтом — читати значно краще, ніж сидіти в інтернеті.  

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень